betrally Македонија  

www.betrally1213.com
Информации за betrally, најдобрите букмејкери и бонуси на интернет, на сите јазици што се користат на Интернет.

Дома - Контактирајте Нè - Партнер

Betrally Обложување betrally, Казино betrally, Игри betrally

Кои се „Betrally“?
„Betrally“ се една од светските водечки групи за обложување на интернет со повеќе од 4 милиони корисници во 200 различни земји.
„Betrally“-име што заслужува доверба!
За спортско обложување имаат лиценца издадена од Zapzap Marketing Limited и работат според нејзините прописи. За сите активности во врска со казиното и игрите, имаат лиценца од Владата на Curacao и работат според нејзините прописи.
„Betrally“ функционира на принципот „една сметка за сите игри“
Покрај спортовите, имаат и првокласно казино и игри на интернет. Во „Betrally“ функционираат на принципот „една сметка за сите игри“, а тоа значи дека со истото корисничко име, лозинка и метод на плаќање можете да ги играте сите горенаведени игри без дополнителни компликации.
„Betrally“ се една од светските водечки групи за обложување на интернет што нудат спортско обложување, казино и игри.
На нивните корисници им нудат разни можности за обложување-ги покриваат сите спортови, меѓу кои и фудбал, коњски трки, тенис, крикет и кошарка. Обложувајте се во живо на повеќе од 40 пазари на фудбалски натпревари од „Премиерната лига“ (Premier League), „Ла лига“ (La Liga) и „Серија А“ (Serie А), за кои исто така важи и нивната понуда акумулатор за европски фудбал од 100%. Можете да пристапите и до понудените спомнати разни пазари и настани, вклучувајќи ја и фантастичната услуга за обожување во живо преку мобилен телефон на „Betrally“. За да ја користите оваа услуга, едноставно наместете го пребарувачот на Вашиот iPhone или мобилен на mobile.Betrally.com. За да се вклучите во возбудата во живо, секоја година Ви нудат проток на информации во живо за над 8.000 настани на Вашиот персонален компјутер. Најинтересните моменти вклучуваат и 5 натпревари од „Серија А“ (Serie A) секоја недела, заедно со купот Мастерс во тенис. Дознајте ги најновите информации за спортското обложување во моментот на случувањето преку нивната специјализирана страница „Вести во врска со обложувањето“.
Покрај неспоредливата покриеност на спортското обложување, имаат и најразлични понуди. Меѓу нив е и нивниот фантастичен бонус за европски фудбал со кој можете да заработите до 100% на Вашите добивка ако ставите акумулатори на „Премиерната лигата“ (Premier League), „Серија А“ (Serie A), „Лигата Примера“ (Primera Liga), Бундеслигата 1 (Bundesliga 1) или „Лигата на шампиони“ (Champions League). Секојдневно за сите коњски трки и трки со кучиња нудат најдобри гарантирани квоти. Кога го ставате Вашиот облог, во зависност од висината на коефициентот за Вашиот избор, ако излезе дека е почетниот коефициент поголем, тогаш тие ќе Ве исплатат според поголемите квоти.
Би можеле да играте и во нивното возбудливо казино на интернет, каде што можете да избирате од повеќе од 150 возбудливи игри, вклучувајќи и блекџек (Blackjack) и уште многу други. Играјте рулет или бакара (Baccarat) со нивниот крупие во живо. Играјте против илјадници други играчи за пари или во некој од најголемите турнири на интернет.
За спортско обложување имаат лиценца од Zapzap Marketing Limited и Comfortlink N.V. и работат според нејзините прописи. За сите активности во врска со казиното и игрите, имаат лиценца од Владата на Curacao и работат според нејзините прописи.

Придружете ни се уште денеска: отворете сметка „Betrally“ без оддложување. Регистрирајте се веднаш!

Betrally

E-Пошта:
support@betrally.com
Телефон:
Бесплатна Телефонска Линија: -
Бесплатна Телефонска Линија: -
Можете Да Им Се Јавите И На: -
Разговор во Живо:
Да
Адреса:
ZapZap Marketing Ltd., Diagorou 4, Kermia House, Nicosia, Cyprus.
Факс:
Бесплатна Телефонска Линија: -
Можете Да Пратите Факс И На: -
betrally: најдобрите бонуси на интернет!

betrally: најдобрите букмејкерски бонуси на интернет.
Оградување: Оваа страница е направена за да им понуди на корисниците на Интернет информации за најдобрите букмејкери на интернет. Нема гаранција за точноста на информациите понудени на оваа страница и таа може да содржи неточни, непотполни или застарени информации. Тие не преземаат одговорност за вестите на оваа вебстраница, или за штети и повреди што настанале поради објавените содржини (вестите, информациите, производите и услугите).
info@bet-online.es
Responsible Gaming
Copyright © 2010- ..::*www.betrally1213.com*::.. All rights reserved (Сите права се задржани)